přihláška na

taneční kurz

Probuďte v sobě lásku k tanci, která vám zůstane již na celý život. Nabízíme hned sedm kurzů, které kombinují prvky různých tanečních stylů tak, aby si v nich každá z vás našla to své. Mimo tvorbu choreografií se soustředíme také na průpravu základních gymnastických prvků, posilování s vlastní vahou, protahování, koordinační cvičení a prostorové vnímání. Zkrátka všechny základy nezbytné k tomu, abyste si tanec a jeho prezentaci mohly užít naplno.

Přihláška

Kurzy tance probíhají na týdenní bázi, a to vždy v měsících září až leden a únor až červen. Harmonogram lekcí si prohlédněte zde. Naše lekce kopírují školní docházku, a tak se nekonají během státních svátků a školních prázdnin. O všech případných změnách informujeme vždy s předstihem na našem Instagramu a Facebooku, tak nás tam nezapomeňte sledovat. Informace k platbě za kurz vám budou zaslány po vyplnění formuláře na vámi zvolený e-mail.

Startujeme 11. 9. 2023.
Zásady zpracování osobních údajů si můžete přečíst zde.

Všechny tanečnice, které se k nám hlásí poprvé, budou muset vyplnit GDPR formulář, který vám předáme na první lekci nebo zašleme do e-mailu. (Za nezletilé vyplňují formulář zákonní zástupci.)