merch tanečního studia

S.araH.

Merch našeho tanečního studia je konečně tady! V nabídce najdete oblečení a doplňky pro dospělé i pro děti. Objednávky provádějte přes formulář níže. Bližší informace k tomu, jak nakoupit, a jak se o zakoupené produkty starat, najdete níže na stránce.

mikiny

bundy

trika a tílka

tepláky

doplňky

Jak objednat?

Dostupné velikosti jsou uvedené v popisu pod každým produktem. Potřebnou velikost si vybírejte dle rozměrů uvedených ve velikostních tabulkách viz níže. Rozměry poměřujte s oblečením, které běžně nosíte, abyste minimalizovali pravděpodobnost, že vám vybrané kousky nesednou. Tím, že zboží objednáváme ze zahraničí, je proces výměny/vrácení velmi zdlouhavý.

 

V základu jsou všechny produkty v týmových barvách, což je černá a červená, nicméně v objednávkovém formuláři níže si můžete vybrat jinou preferovanou barvu dle vzorníku níže. 

vzorník barev

velikostní tabulky

Previous slide
Next slide

Objednávkový formulář

Zboží objednáváme hromadně z Itálie a to vždy k 15. v měsíci. Objednané produkty poté dostanete přímo od lektorky na tanečním kurzu, kam docházíte. Dodací doba je zhruba čtyři týdny.

Možnost objednání dalšího produktu se vám objeví níže ve formuláři.
V základu jsou všechny produkty v týmových barvách, což je černá a červená. Další dostupné barvy jsou uvedené v katalogu u každého z produktů.
Zásady zpracování osobních údajů si můžete přečíst zde.

Jak pečovat o jednotlivé kousky?

Aby vám jednotlivé produkty dělaly radost co možná nejdéle, pečujte o ně následujících způsobem.

 

Oblečení:

  • perte na 30 stupňů;
  • nečistěte chemicky a nepoužívejte bělidla;
  • nedávejte do sušičky;
  • žehlete naruby a nepřejíždějte přes potisk.