vše O tanečním studiu

S.araH.

Jsme taneční studio specializující se na vzdělávání dětí, mládeže i dospělých v oblasti moderního tance. Naše choreografie kombinují taneční prvky streetových a komerčních stylů doplněné o moderní orientální prvky vycházející ze základů studia. Naše tanečnice absolvují také základní průpravu gymnastiky, posilování s vlastní vahou, protahování, koordinačního cvičení a prostorového vnímání. S otevřenou náručí u nás vítáme začínající i pokročilé tanečnice, které si chtějí užít tanec naplno nebo hledají stabilní zázemí, které je připraví na prestižní soutěže a následnou taneční kariéru. S úsměvem na rtech učíme tanci nejmladší generace dětí, které se díky pravidelným lekcím naučí vnímat a dokonale ovládat své tělo.

Historie tanečního studia s.arah.

„Radost z tance šíříme již od roku 2003, kdy jsme v Táboře založily taneční studio soustředěné čistě na orientální tance. Tento původ jsme zachovaly v našem logu, ale do repertoáru jsme se rozhodly přidat streetové a komerční taneční styly, abychom daly příležitost ženám všech generací vzdělávat se v tanci a propojit ho s tvůrčími aktivitami jako je divadelní činnost, módní přehlídky, tematické workshopy, soustředění a jiné projekty zacílené na rozvoj jednotlivce i skupiny.“
– Soňa Herová (zakladatelka) a Aneta Demuth Herová (lektorka)

Let fungování
0
Lekcí každý týden
0
Věkových tříd
0
Taneční styly
0

přidejte se k nám.. držíme vám místo!

Srdečně vítáme všechny začínající a pokročilé tanečnice, které chtějí být součástí naší velké taneční rodiny. Naučíme vás, jak si tanec užit skutečně naplno.